O firmie

Kim jesteśmy

Firma FK INPRO s.c. powstała w roku 2005 jako biuro projektowe branży konstrukcyjnej. Doświadczenie zawodowe współwłaścicieli oraz analiza potrzeb rynku budownictwa wpłynęły na decyzję otworzenia własnej działalności. Doświadczenie oraz wykonane PROJEKTY ukierunkowały firmę głównie na KONSTRUKCJE STALOWE, które są jej specjalnością.
Bazując na zdobytym doświadczeniu projektowym oraz licznych kontaktach z firmami branży stalowej w 2009 roku firma rozszerzyła swoją działalność o PREFABRYKACJĘ, DOSTAWĘ oraz MONTAŻ różnego rodzaju KONSTRUKCJI STALOWYCH.
  • Rozszerzenie działalności

    2009

    Rozszerzenie działalności o PREFABRYKACJĘ, DOSTAWĘ oraz MONTAŻ różnego rodzaju KONSTRUKCJI STALOWYCH.

  • Powstanie firmy

    2005

    Ukierunkowanie firmy w kierunku KONSTRUKCJI stalowych

Co nas wyróżnia

Siłą naszych realizacji jest INDYWIDUALNY i przemyślany projekt, w którym zawarte jest całe doświadczenie pochodzące z naszych dotychczasowych realizacji. INDYWIDUALNY – bo tylko taki projekt gwarantuje obniżenie kosztów inwestycji oraz czasu jej realizacji do minimum przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich oczekiwań naszych klientów.
Indywidualne podejście
Przemyślany projekt

Nasza hala prefabrykacji konstrukcji mieści się na terenie byłej Fabryki Maszyn i Urządzeń TAGOR S.A. (grupa FAMUR). Oprócz własnej bazy sprzętowej skorzystamy z usług kooperantów, głównie w zakresie wypalania oraz obróbki plastycznej blach i profili. To sprawia, że takie operacje jak wypalanie, gięcie, cięcie, frezowanie oraz toczenie elementów stalowych nie stanowi dla nas problemu. Zatrudniamy obecnie 15-tu doświadczonych spawaczy/ślusarzy, co pozwala nam na podejmowanie się wykonawstwa poważnych i odpowiedzialnych konstrukcji. W takim układzie jesteśmy w stanie na chwilę obecną wyprodukować do 100ton średniej ciężkości konstrukcji stalowych na miesiąc.

Jak działamy...

1. PROJEKTOWANIE
Zlecenia w zakresie projektowania staramy się pozyskiwać oraz realizować kompleksowo od momentu opracowania koncepcji architektonicznej aż do wykonania dokumentacji powykonawczej. Nad fachowością i terminowością naszych robót czuwa zgrany kolektyw młodych i zarazem doświadczonych inżynierów budownictwa. Współpracujemy również z projektantami innych branż w momencie wykonywania całościowych opracowań projektowych potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
Biuro jest w pełni skomputeryzowane a podstawą opracowania naszych projektów są programy AutoCad, Prosteel3D, Robot Structural Analysis.

2. PREFABRYKACJA
Firma posiada na własność halę produkcyjną o pow. 1000m2 z dwiema suwnicami o udźwigu 5T wraz zapleczem socjalno-biurowym o pow. prawie 200m2. Część produkcyjna wyposażona jest stanowiska spawalnicze, piły, wiertarki oraz inne urządzenia do obróbki stali. Zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych ślusarzy/spawaczy posiadających odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia w swojej branży.

3. MONTAŻ
Obecnie korzystamy z usług doświadczonych i sprawdzonych brygad monterskich.

Naszym celem jest ciągły rozwój przy zachowaniu najwyższej jakości usług.